Nasza firma specjalizuje się w wykonaniu kompleksowych usług elektrycznych. Działamy na terenie Warszawy i okolic. Oferujemy pełen zakres usług,  profesjonalne wykonawstwo wszelkiego rodzaju instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych, usługowych i przemysłowych oraz profesjonalne doradztwo w zakresie montażu, konserwacji
i unowocześniania instalacji elektrycznych. Przeprowadzamy pomiary elektryczne, zajmujemy się usuwanie awarii.Wystawiamy stosowne dokumenty do Zakładu Energetycznego (oświadczenie o poprawności wykonania instalacji, oświadczenie o rozplombowaniu zabezpieczeń przed licznikowych). W zależności od oczekiwań, instalacje wykonujemy z materiałów własnych lub dostarczonych przez klienta. Dokładamy wszelkich starań, aby wykonane przez nas instalacje były niezawodne i zapewniały bezpieczną eksploatację budynków.

Twój dom w rękach profesjonalistów!
Stanowimy zespół doświadczonych elektryków z wieloletnim stażem w zawodzie, którzy są do Państwa dyspozycji. Posiadamy odpowiednie wykształcenie, uprawnienia i praktykę w przeprowadzaniu prac związanych z instalacjami elektrycznymi, dzięki czemu możemy zagwarantować rzetelne podejście do każdego zlecenia.
Celem naszej firmy jest zadowolenie klienta!

Solidnie. Kompleksowo. Na czas.
Dla nas najważniejszy jest klient. Świadczymy wysokiej jakości usługi elektryczne w konkurencyjnych cenach. Doradzamy,projektujemy, montujemy, naprawiamy. Wszystkie zlecenia traktujemy priorytetowo, dbamy o każdym szczegół, na każdym etapie prac służymy profesjonalnym doradztwem.

Oferujemy również: Instalacje Elektryczne, Pomiary Elektryczne, Elektryk. Zapraszamy do współpracy !

Dzielnice m. st. Warszawa, gdzie nasz elektryk dojedzie w ciągu 1 godziny:

BemowoMokotówTargówek
BiałołękaNatolinUrsus
BielanyOchotaUrsynów
BródnoWawerPraga Południe
GocławWilanówPraga Północ
GrochówWłochyRembertów
ImielinWolaŚródmieście
KabatyTarchominŻoliborz

Miejscowości pod Warszawą z dojazdem naszego elektryka w ciągu 1 godziny:

AninŁomiankiPruszków
FalenicaMarkiRaszyn
JózefosławMilanówekStare Babice
ZaciszePiasecznoKonstancin Jeziorna
LesznowolaPiastówZąbki

Sprawdź też: Elektryk Warszawa, Instalacje Elektryczne, Pogotowie Elektryczne Warszawa, Pomiary Elektryczne, Elektryk Warszawa i okolice.